Aquapark Aquaworld Budapešť

Aquapark Aquaworld Budapešť s ubytováním v hotelu Aquaworld Resort (dříve Ramada)

Aquapark Aquaworld Budapešť je jeden z největších krytých vodních areálů ve střední Evropě. Je to obrovský zastřešený komplex postavený ve stylu kopie kambodžského chrámu s mohutnou kopulí. Pod ní najdete bazény, vířivky, věže, visuté mosty, tobogány a skluzavky, saunový svět. Aquapark vytváří spolu s wellness hotelem Aquaworld Resort **** Budapešť (bývalá Ramada) dokonalý celek, ve kterém si vychutnáte relaxaci a zábavu.

Popis aquaparku

Areál aquaparku Aquaworld Budapešť je propojený krátkou chodbou s hotelem Aquaworld Resort Budapešť. Z Vašeho pokoje se výtahem dostanete do hotelového Oriental Spa s relaxačním bazénem a saunami a dále se dostanete vstupem pro hotelové hosty do aquaparku Aquaworld Budapešť.

Areál aquaparku Aquaworld Budapešť se skládá ze 17 bazénů, kde je 15 s celoročním provozem. Najdete zde bazén s umělým vlnobitím, vířivky, sportovní plavci mohou v komplexu aquapark Aquaworld Budapešť využít plavecký 25m bazén s třímetrovým skokanským můstkem. Ve speciálních kurzech můžete vyzkoušet techniku surfování na umělé vlně.

Aquapark Aquaworld Budapešť je zejména velké vodní, zábavní centrum a proto zde musí být tobogány a skluzavky, kterých je celkem 11. Na jednu z dominant - tobogánovou věž se dostanete po schodech nebo proskleným výtahem. Z věže vede dolů 6 tobogánů, na které je ale omezený vstup pro děti až od 140 cm, některé až od 150 cm. Dále je v areálu aquaparku Aquaworld Budapešť cibulová skluzavka, široká skluzavka, divoká řeka mezi skalisky. Cibulová skluzavka i divoká řeka je pro děti až od 140 cm. Upozorňujeme návštěvníky, že v mimosezónních termínech mohou být některé tobogány nebo bazény dočasně uzavřeny.

Jestliže cesta do Budapešti je pro Vás příliš dlouhá, tak doporučujeme na Slovensku Thermal Park Bešeňová. Tyto termální lázně se od letošního roku jmenují Gino Paradise Bešeňová a najdete zde vedle termálních bazénů i relaxační bazény s čirou vyhřívanou vodou, tobogány a skluzavky nebo bazén s umělým vlnobitím.

Svět dětí

Malé děti si mohou v komplexu aquapark Aquaworld Budapešť hrát v samostatném Světě dětí - je zde dětský bazén s vodními atrakcemi, s tobogány a skluzavkami, najdete zde velký dětský koutek a přebalovací místnost pro kojence.

Venkovní komplex

Během letní sezóně mohou děti využít další venkovní bazén s atrakcemi v aquaparku Aquaworld Budapešť a dalši místa ke svým hrám - trampolíny, prolézačky, několik hřišt, lanové centrum Adventurepark. Rodiče mohou relaxovat ve vedlejším přepadovém bazénu nebo si vychutnat thajskou masáž pod širým nebem. Vždy je to jen několik kroků do pokoje v hotelu Aquaworld Resort Budapešť (bývalá Ramada.

Svět saun

Pro uvolnění celého těla slouží v aquaparku Aquaworld Budapešť rozsáhlý Svět saun až pro 200 osob. Sauny jsou zasazeny do orientální atmosféry, která umocní Vaše prožitky  – je zde finská sauna, infrasauna, biosauna, krystalová a ruská sauna. V Kneippově bazénu můžete vyzkoušet léčebnou kůru za pomocí střídání teplé a studené vody. Svět saun je za poplatek.

Pokud chcete strávit pohodovou rodinnou dovolenou spojenou s relaxací, tak kombinace aquaparku Aquaworld Budapešť s ubytováním v hotelu Aquaworld Resort Budapešť (dříve Ramada) je ideální řešení. Můžete zde strávit chvíle zábavy na tobogánech a skluzavkách, relaxovat  v bazénech, v saunách, na masážích a poznat historické památky Budapešti.

Aquaworld Budapešť IMG_8923Aquaworld Budapešť IMG_8927Aquaworld Budapešť IMG_8933Aquaworld Budapešť IMG_8620Aquaworld Budapešť IMG_8594Aquaworld Budapešť IMG_8925Aquaworld Budapešť IMG_8608Aquaworld Budapešť IMG_8611Aquaworld Budapešť IMG_8642Aquaworld Budapešť IMG_8634Aquaworld Budapešť venek IMG_8919Aquaworld Budapešť venek IMG_8679Aquaworld Budapešť venek IMG_8916Aquaworld Budapešť venek IMG_8654Aquaworld Budapešť venek IMG_8908Aquaworld Budapešť venek IMG_8677

 

Akční nabídkyGrandhotel
Lázně SárvárBešeňová Thermal park
HB TourAquapark Tatralandia
Aquapark Ramada Budapešť
pojedu

Nezávazný rezervační formulář:Webdesign studio CobraDesign,
provozováno na eShopSystem.