Hotel Aquaworld Resort **** Budapešť

Aquaworld Resort Budapešť (dříve Ramada) - wellness hotel

Ubytování je pro Vás připraveno ve wellness hotelu Aquaworld Resort Budapešť (bývalá Ramada), který společně s aquaparkem Aquaworld Budapešť vytváří harmonický lázeňský komplex. Hotel má celkem 309 pokojů a apartmánů s připojením na internet, je zde hotelová lázeňská část s relaxačními bazény, saunový svět, wellness a fitness centrum, kosmetické služby, restaurace, pro nejmenší dětský koutek a dětský klub, konferenční místnosti. Hotel Aquaworld Resort Budapešť společně s vodnim areálem Aquaworld Budapešť najdete v severní části Budapešti.

Hotelová lázeňská část - Oriental Spa, Wellness a Fitness

Místem, kde můžete v hotelu Aquaworld Resort Budapešť odpočívat je Oriental Spa s kruhovým relaxačním bazénem, který je prosklenou stěnou oddělený od venkovního hotelového bazénu. Relaxovat v klidu můžete v mandalovém bazénu, vedle kterého se vchází do hotelového světa saun - vstup je zdarma. Zde najdete tureckou parní lázeň hamam, finská saunu, parní kabinu. Pro regeneraci těla najdete ve wellness centruť několik druhů masáží, programy pro fyzickou krásu, kadeřnické a kosmetické služby. Ve fitness části jsou 2 kurty na squash, venkovní tenisové kurty, posilovna a tělocvična, stoly pro stolní tenis.

Pokud máte v oblibě Maďarsko a mnoho z jejich lázní, tak doporučujeme lázně Sárvár. Zde můžete relaxovat v termálních bazénech v lázních Sárvár a být ubytováni v hotelu Park Inn Sárvár, který je s lázněmi stavebně propojený.

Pobyty zahrnují

 • polopenzi po celou dobu pobytu

 • možnost využívání hotelové lázeňské části – bazén, sauna, wellness a fitness centrum
 • vstup do areálu aquaparku Aquaworld Budapešť - v ceně pobytu
 • zdarma hotelová autobusová linka do centra města a zpět do hotelu Ramada Resort Budapešť několikrát denně
 • internet
 • venkovní parkování zdarma

Vybavení pokojů

 • satelitní TV, rádio
 • klimatizaci
 • telefon
 • minibar
 • trezor
 • standartní pokoje mají sprchový kout nebo vanu
 • junior suite a apartmány mají vanu a sprchový kout

V hlavní hotelové budově jsou tyto typy pokojů - standartní dvoulůžkové pokoje, pokoje typu junior suite a suite. Ve vedlejší přístavbě, která je s hotelem propojená chodbou najdete dvoupokojové a třípokojové apartmány.

Konferenční služby

Pro konferenční účely je zde moderní konferenční centrum pro 1 000 osob se všemi potřebnými technickými prostředky.

Tyto bohaté služby v hotelu Aquaworld Resort Budapešť (dříve Ramada) vhodně doplňují nabídku zábavy v bazénech a tobogánech ve vodním aquaparku Aquaworld Budapešť. Pokud se rozhodnete navštívit Budapešť, tak v tomto komplexu určitě strávíte příjemnou dovolenou.

Ramada Resort Budapešť IMG_8918Ramada Resort Budapešť IMG_8684Ramada Resort Budapešť IMG_8884Ramada Resort Budapešť IMG_8860Ramada Resort Budapešť IMG_8952Ramada Resort Budapešť IMG_8963Ramada Resort Budapešť IMG_8984Ramada Resort Budapešť IMG_8985Ramada Resort Budapešť IMG_8987Ramada Resort Budapešť IMG_8850Ramada Resort Budapešť IMG_8687

 

Akční nabídkyGrandhotel
Lázně SárvárBešeňová Thermal park
HB TourAquapark Tatralandia
Aquapark Ramada Budapešť
pojedu

Nezávazný rezervační formulář:Webdesign studio CobraDesign,
provozováno na eShopSystem.